נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יש בכדורסלע חביבי סיפרה, ואלילי סיפרה ובעלי כינויים וגם לינק מפואר למתים מהוללים, שלא נדע. יש שוטה נבואה שמביא לנו בומבות של הימורים (נו, נגיד), ויש את פינת שיר אחד ביום שאני מת עליה, והתרגיל של גיל, והשחר העולה של הרמלין, ותחרות חביב נולד, וסיפרה שלכם, וכל מה שמסביב לכדור ופינת הצילומים של 'רואים עולם' וחידה מצולמת שבועית נושאת פרסים, יו נואו.


וישנה גם פינת הספרים והיומנים שלי, וסטטל'ה האמונה על ענייני מספרים וקוריוזים, ותיבת המייל הנשיאותית המיועדת בעיקר לכם ואפילו פינת הודעות נשיאותיות לאומה המשתוקקת וצמאה למידע, שמפעם לפעם משמשת גם להשמעת ראיונות מוקלטים מהרדיו. וכמובן, ישנו הלינק שבו הרבה מאוד מלים וכל אחת מהן – לא נכחיש זאת – בסלע. ועוד איך בסלע.


ומה חסר? משהו לכל אלה שנופלים בין הכיסאות. מה לגבי כל השחקנים שאהבתי ואני אוהב, ולא נבחרו מעולם להימנות עם חביבי הסיפרה ומקורביהם? מה עם שחקנים גדולים שהיה כיף לראות, או כאלה שתענוג לראות אותם גם עכשיו, עם דגש על גאנרים ובומברים בעיקר?


זו הסיבה שהחלטתי להקים את חיל התותחנים של כדורסלע. בזה אחר זה הם יעלו ויבואו ויוצגו בפניכם, ואחר כך ישקעו לתוך ארכיון, שילך ויגדל ויתפח עד שיגיע למימדים הראויים לו. מקווה שתאהבו.

 
סוללת הזרים  |  סוללת הישראלים
 
 
 
אור גורן
   
אמיר כץ
   
ארז חזן
   
ארי רוזנברג
 
 
 
בארי ליבוביץ'
   
בעז ינאי
   
ברד ליף
   
ג'ו דאוסן
 
 
 
דורון ג'מצ'י
   
דורון שפע
   
דייויד בלו
   
חיים זלוטיקמן
 
 
 
חנן קרן
   
יותם הלפרין
   
מארק טורנשיין
   
מוטי דניאל
 
 
 
מיקי ברקוביץ'
   
סטיב קפלן
   
עדי גורדון
   
עודד קטש
 
 
 
ציקי ענבר
 
 
 
Powered By Art-Up