נראו לאחרונה
 
 
מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99    מדריך הכדורסל השלם לעונת 1998/99
לפרטים נוספים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איך שגלגל מסתובב לו
 
התרגיל הפציע לפתע ונזכר בנו, אחרי שלא שחרר אף אייטמון מתוצרתו מאז 2011, ומחדש לאומה בסיפורון על ימיו במכבי חיפה עם מוכתרי, קדוש ואפי בירנבוים הגדול.
24/12/2023
 
 
מסעותיי בניכר
 
שליחנו המיוחד לארה"ב הואיל סוף סוף לחזור לארץ ולהזיע יחד איתנו (אם כי גם שם חם אש). במלים אחרות: גיל סלע על קורי גיינס ופיניקס - נשים וגברים.
28/6/2011
 
 
התורה מסיני במלוא קומתו
 
גיל 'והתרגיל' סלע היה אחד מבין באי השתלמות המאמנים שקיים אטורה מסינה בנוקיה-ההיכל השבוע. אחרי שספג, רשם ועיכל, הוא שב כדי לספר.
26/5/2011
 
 
נדיר: סלע מראיין את סלע בכדורסלע
 
רק זכה באליפות ועלה ליגה וכבר המריא בדרך לפיינל פור בברצלונה. ובכל זאת, גיל 'והתרגיל' משתף פעולה ומסכים סוף-סוף להקדיש לנו 10 דקות.
4/5/2011
 
 
קרבות אוויר
 
גיל 'והתרגיל' סלע מתכונן למשחק החשוב של הפועל פ"ת נגד מ.כ. הבקעה בליגה הלאומית לנשים. בין לבין, יש לו תפקיד באליפות חיל האוויר. נאזין לו.
27/2/2011
 
 
ערמומי, מחפש פתרונות
 
גיל 'והתרגיל' סלע על שרון אברהמי, מאמן הפועל ת"א, ששיחק איתו יחד אי-אז בהפועל גבת של 1994/95 לצד דריק גרווין האלילי.
13/1/2011
 
 
תחת השפעה
 
לא מעניין כל ה-87-104 האלה באשקלון, זה כמו משחקי אימון. דברו עם גיל 'והתרגיל' סלע על הרבע הראשון בויטוריה. הוא עוד לא נרגע מזה.
25/10/2010
 
 ארכיון  
 

גיל סלע פרש בקיץ 2005 אחרי עשר עונות בליגה הבכירה ועונה אחת בליגה הלאומית עם הפועל חולון, ומחכה לכיסוי שארית החובות מהקבוצה עד עצם היום הזה ממש.

הוא נשאר בתחום והספיק לאמן את קבוצת הנשים של הפועל פ"ת בליגה הארצית ואת נערות א' באותה אגודה, ושימש גם כעוזר מאמן מכבי שוהם מהליגה הלאומית לזמן קצר. שימש גם כעוזר מאמן נבחרת הטרום-נוער. עלה עם הנשים לליגת העל ויאמן אותה בעונת 2011/12. מנהל בית הספר לכדורסל לבנות של הפועל פ"ת.

בין לבין, הוא עדיין בעל טביעת עין יוצאת מהכלל, מנתח נהדר משחקים ושחקנים ועוקב אחר הקבוצות בליגה ובמסגרות האירופיות, ולא מפספס משחקי NBA גדולים באמצע הלילה.

חשבתי לעצמי, הכל עוד אפשרי, כל עוד אנחנו כאן שרים. בטח היום, כשהוא פרש, ואין כל חשש ללשון הרע ולשון הטוב בשל הקירבה המשפחתית. ובעצם, למה לא להעניק לו פינה קבועה בה יכתוב את דעתו על משחקים חשובים בארץ וב-NBA, או יספר על שחקנים מולם התמודד ואיתם שיחק, וינסה להאיר את עיני כולנו מניסיונו. הלו, כדורסלע או לא? אז מגיע גם לגיל לומר את דברו. הוא היה שם, בשדה הקרב. אני רק עטפתי את זה במלים יפות, זה הכל.

מבלי להתחייב לקצב מדויק, נגביה לרחבה שם של שחקן עבר או שחקן פעיל, וגיל יעלה לנגוח בחוזקה פנימה, כאילו הוא דידיה דרוגבה או משהו. היום זה המקסימום שהוא מסוגל לעשות, האלי-הופים כמו של באסטון הוא לא יכול לבצע. בעצם, מתי יכול היה?

פרופיל שחקן - גיל סלע (מתוך ספסל)

לתגובות: gilse@inter.net.il

 
 
שוטה הנבואה
 
ארועים לתאריך: 19/06/2024
 
  נרימה כוסית לחיי 
נדב הנפלד
 
  נרימה כוסית לחיי 
אנתוני פארקר
 
  נרימה כוסית לחיי 
דירק נוביצקי
 
  נרימה כוסית לזכר 
מאנוט בול
 
 
אבל כבד
 
 
נעבור ל-NBA: מי השניים? ...
 
 
פעמיים אלוף אירופה עם מכבי ת"א, מדליסט כסף עם הנבחרת. ...
 
 
 
 
 
 
 
Powered By Art-Up