טל דן - טנק דאנק
תאריך לידה: 25/02/1987

בעל כינוי

רב הנסתר על הגלוי באשר להמצאת כינויים. לעיתים הם שוכבים על הרצפה ויש להרים אותם. לעיתים הם מבליחים לרגע אחד קטן, ואם אין חדות וריכוז מלאים אצל הסובבים הם שוקעים כגרגר אבק ולא ניתן לאתר אותם עוד.

והנה, במקרה של טל דן, נולדו לפתע שני כינויים אופציונאליים אשר נתנו עליהם את דעתנו, כאן בנשיאות הסיפרה. לרגע לא חשבנו או סברנו שהחבוב המצוין הזה יזכה לכינוי אי-פעם מטעמנו, אבל לסיפרה, כידוע, חוקים משלה. היו ויהיו.

ולפיכך, לאחר התלבטות קשה בין טנק דן לבין טל דאנק, הוחלט כי כינויו בכדורסלע-האתר יהיה טנק דן מסיבה פשוטה: הוא טנק יותר מאשר הוא מטביע, כן? כמה פשוט.

למתקשים: טנק הוא תמיד. דאנקים הוא נותן רק לפעמים.

על שום מה? גופו החזק, מהירותו ועוצמתו, ויכולתו לכתוש את היריב בקלות. ודאי כאשר היריב המבוהל מפנה את המקום מרוב פחד ומחשש שיאונה לו רע. טנק דן הוא אחלה כינוי, ואחלה כינוי הוא טנק דן.

גם טל דאנק נאה, אבל הוא הודח בשלב האודישנים. זה מה יש.

הכינוי החדש של כדורסלן נס ציונה הוא ה-37 בעמוד הכינויים הרשמיים של כדורסלע. חפשו אותו דרך תפריט סיפרה בסלע מצד ימין למעלה, תחת הלינק 'אגדות מהלכות', ותוכלו להתרשם ולהיזכר.

רגע, רגע, רגע. בעצם, במחשבה נוספת וסופית: טנק דאנק. זה הכינוי. הכי טוב, כן.

ובזאת זוכה טל דן לחיי נצח בכדורסלע, לפחות כל עוד יישאר לנו כסף לשלם לאחסון השרת. אחת לשנה ביום הולדתו נרימה כוסית לחייו, ושמו ינצנץ באור יקרות בפינה השמאלית למעלה של עמוד הבית.

 
 
 
 
Powered By Art-Up